نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: من وخانوم همسایه

917
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45980
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من وخانوم همسایه

سلام پایه دوازدهم هستم۱۷ساله
    هشت ساله که خونمونو عوض کردیم ویه همسایه دارم که به نسبت بقیه خیلی با کلاس ترن
    این همسایمون پیر مرد وپیرزن هستن که بچه هاشون پیششون نیستن

ازدواج کردن
    یه دختر دارن که خیلی زیبا هست حدود چهارسال پیش یه روز واسمون نذری اوردن
    ومن اون خانومو دیدم الان حدود ۳۵سالشه ودوتا بچه داره و من همون موقع
    تصمیم گرفتم چهره همسر آینده م مثل اون باشه
    کلن آدمی ام که خیلی برنامه ریزی میکنم و هرموقع که تو کوچه میدیدمش یه نگاهی بش میکردم
    اهل رفیق جنس مقابل واین کارا نیستم خیلی بچه مثبتی هستم دوستای کنی هم دارم
    آدم درون گراومنطقی هم هستم ومحل وفامیل بم اعتماد دارن چشم چرون نیستم
    امسال کنکوردارم به جز اون آزمون ارتش هم دارم واگه درس شه قراره از محل درباره م بپرسن
    ماجرا وقتی شدید شد که وسایل جلو پنجره خرپشته مونو برداشتیم
    و از اونجا درب منزلشون معلومه
    من تا صدا ماشی میشنوم میرم اونجا تا دلحظه ردشدنشو ببینم
    گاهی چندین بار ازپله ها میرم ویکی دیگه اس
    خسته شدم زمان زیادی به اون فک میکنم
    اا حالا باش حرف نزدم فقط یه بار نذری واسمون اورد
    خیلی نجیبه ،بچه های با ادبی هم داره
    دوس دارم همسر اینده م وبچه هام وخانواده ای که باشون وصلت میکنم مثل اونا باشن
    یه بار وقتی از پنجره نگاش میکردم فهمید کسی داره نگا میکنه
    و من به جای اون تصمیم گرفتم تو گوگل انقد سرچ کنم تا چهره ایو مثل اون پیدا کنم
    و به راهای خرابی کشیده شدم
    نمی دونم چی کنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : من وخانوم همسایه

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن توجه به جنس مخالف و یا تفکر در مورد آینده و حتی تجربه نیازهای جنسی و تجربه انها یک امر طبیعی هست اما موضوع مهم این است که شما توجه داشته باشید اگر بخواهید دائم خیالپردازی کنید و یا بخواهید آینده نامشخص را در زمان فعلی تصور کنید با مشکلات زیادی مواجهه می شوید .
    شما احساسی دارید که قابل احترام هست اما قرار نیست که این احساس را با این خانم تجربه کنید در آینده شما می توانید با انتخاب فرد مناسب خود این احساسات را تجربه کنید در مسیری که برای شما رشد و سازندگی داشته باشد .
    وارد شدن به خیالپردازی های جنسی می تواند تمرکز زیادی را از شما بگیرد در صورتی که می دانید که به تمرکز لازم برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید .
    سعی کنید که اگر از فیلم های پورن و عکس و... استفاده می کنید با بینش به اسیب زا بودن انها ، انها را حذف کنید . و سعی کنید که برای زندگی روزانه خود برنامه ریزی داشته باشید چون بدون برنامه پیش رفتن می تواند برای شما با خیالپردازی بیشتر همراه شود .
    اگر در زمان انجام کارهای دیگر فکری را تجربه می کنید به صرت خلاصه بر روی یک کاغذ بنویسید و در زمان مشخصی که بهتر است قبل از خواب نباشد به مدت نیم ساعت به این مورادی که بر روی کاغذ نوشته اید فکر کنید و از خودتان سوال کنید که این افکار از کجا ، چگونه و برای رفع چه نیازی شکل گرفته است و می تواند چه اسیب ها و چه فوایدی داشته باشد تا بتوانید با تفکر نتیجه گیری بهتری داشته باشید به مرور این زمان راب ه دو روز یکبار افزایش بدهید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

یه، که، اون، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد